Djeca iz skupine Oblačići prošli tjedan bavili su temom grada. Prepričali smo slikovnicu „Koprivko i tajna crne rupe“ i na taj način saznali kako je Koprivnica dobila ima. Slušali smo pjesmice „Koprivnica“ i „Volimo se ja i Koprivnica“, gledali fotografije grada Koprivnice , imenovali što se nalazi na fotografijama. Neka djecu su odmah prepoznala naš vrtić, bolnicu, školu, park i fontanu jer tamo često idu sa roditeljima. Šetali smo ulicom u kojoj se nalazi naš vrtić te promatrali kuće i zgrade. Djeca su izradila zajednički rad na temu „Moj grad“. Prvi puta su se upoznali s novim likovnim materijalom, a to je tuš u boji Gradili smo kuće i zgrade od velikih i malih kockica. Sjetili smo se da je i medvjedić Lino, omiljena igračka djece isto iz Koprivnice. Gradu Koprivnici želimo sve najbolje za njegov 667. rođendan. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji sa slikama.

 

Comments are disabled.