Sva djeca rađaju se s jednakim pravima, bez obzira na mjesto rođenja, boju kože, religiju i ostale karakteristike.

Ova godina je godina zaštite prava na obrazovanje djece Etiopije, koju ćemo ispuniti radošću i humanim namjerama.

Štiteći pravo na obrazovanje, štitimo i brojna druga prava jer se utjecaj obrazovanja proteže na skoro sve aspekte života.

Naš vrtić i ove godine sudjeluje u humanitarno-edukativnom programu Škole za Afriku. Edukativnim materijalima i aktivnostima zajedno učimo o drugačijima i gradimo vještine pomaganja drugima.

U ovom projektu je posebno važno istaknuti odličnu suradnju s roditeljima koji se uvijek priključe u projekt kroz humanitarno prikupljanje sredstava za djecu Afrike. Ove godine je prva humanitarna akcija održana povodom Svjetskog dana štednje koji se obilježavao 31. listopada 2022. godine. Zahvaljujemo svim našim skupinama koje su sudjelovale i zahvaljujemo se na prikupljenoj donaciji!

 

Comments are disabled.