U srijedu 15. ožujka 2023. godine održan je 4. modul s temom „Suradnja s roditeljima i odnos s vršnjacima“ te smo time uspješno završili edukaciji Kabineta Putokaz. Upoznali smo se s time što nosi roditeljstvo djeteta s teškoćama u razvoju te koje sve faze prilagodbe trebaju proći roditelji djeteta s teškoćama. Najvažnije od svega, upoznali smo se s nekim alatima i načinima komunikacije koji nam uvelike mogu pomoći u suradnji s roditeljima djece s teškoćama u
razvoju jer samo uz dobru komunikaciju možemo ostvariti i kvalitetnu suradnju koja je iznimno važna za napredak djeteta.
Naučili smo i kako pomoći djeci s teškoćama u razvoju da ostvare odnos sa svojim vršnjacima te da budu više prihvaćeni nego što to jesu. Sretni smo što smo ostvarili ovu suradnju s Kabinetom Putokaz jer smo mnogo toga korisnog dobili iz provedenih edukacija.

Veselimo se budućim suradnjama!

Comments are disabled.