Dana 29.lipnja održana je završna svečanost naše odgojne skupine Loptice.
Djeca su se predstavila roditeljima braći i sestrama pjesmicama, plesom i recitacijama uz podršku odgajateljica. Uz njih je prigodni program izvela i skupina iz programa “Engleski jezik”.
*Još malo i počinje škola a s njima i nove brige, umjesto priča i bajki čitat će školske knjige.*
Predškolci su se oprostili od vrtićkih dana uz podjelu diploma i prigodnih poklona.
Hvala Vam od srca, pomalo smo tužne što je našem druženju došao kraj, bilo je tu puno igre, smijeha, plesa a i ponekad koja suza, sve smo skupa prebrodili i uživali u svakom danu. Jako smo ponosne na svoje buduće školarce, želimo im puno uspjeha u savladavanju budućih školskih izazova. Nadamo se da će im zauvijek u srcu ostati slatka sjećanja na dane provedene u vrtiću.
Vaše tete Josipa, Dubravka i Lucija.

Comments are disabled.