Završna priredba Dječjeg vrtića Igra

Dana 8. lipnja 2019. Dječji vrtić Igra imao je završnu svečanost u Domu mladih. Kroz svoje nastupe predstavile su se tri vrtićke skupine – Cvjetići, Leptirići i Balončići, koji su se prigodnim programom ujedno i oprostili od vrtića. Uvodnim riječima, prisutnima se obratila ravnateljica vrtića Gabrijela Golub, zahvalivši se pritom svim djelatnicima, roditeljima te gradonačelniku i Gradu Koprivnici na podršci, a budućim školarcima poželjela svu sreću u novim izazovima. U ime Grada Koprivnice, pozdravnim se govorom obratio i gradonačelnik Mišel Jakšić. Cvjetići su se predstavili proljetnim recitacijama i pjesmicama, Leptirići su izveli dramatizaciju poznatog klasika Vlak u snijegu, a Balončići su se humorističnim glazbeno-scenskim nastupom Jel me netko tražio oprostili od vrtićkih dana. Nakon nastupa svih vrtićkih skupina u najsvečanijem trenutku završne priredbe, predškolcima su ravnateljica i odgojiteljice uručile diplome. Druženje se nastavilo u dvorištu Vrtića gdje smo pripremili bogatu zakusku za sve Balončiće i njihove najdraže. Zahvaljujemo svima koji su uložili trud da nam i ova završna svečanost ostane u lijepom sjećanju. Također zahvaljujemo predstavnicima Grada i odgojno-obrazovnih ustanova koji su nam se pridružili na svečanosti.