Završna priredba kraćih programa

U četvrtak 13. lipnja održana je završna priredba polaznika kraćih programa Dječjeg vrtića Igra. Za tu prigodu ukrasili smo vrtić i uredili pozornicu veselim dekoracijama. Bogatim programom predstavile su se dvije skupine ritmike, pet skupina polaznika ranog učenja engleskog jezika i polaznici glazbene igraonice s njihovim voditeljicama. Svaka skupina je izvela pripremljene pjesmice i dramatizacije za koje su bili nagrađeni gromoglasnim pljeskom svojih najdražih (roditelja, baka, djedova, rodbine, prijatelja). Nakon priredbe djeca i roditelji su se počastili zakuskom, a druženje smo nastavili u našem vrtićkom dvorištu. Bilo je to jedno ugodno i veselo druženje djece, roditelja i djelatnika vrtića. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u organizaciji i brojnoj publici koja je podržala dječje nastupe.