Završna svečanost

U srijedu 12. lipnja u Društvenom domu u Subotici Podravskoj održana je završna svečanost Dječjeg vrtića Igra, područnog objekta u Rasinji. Na svečanosti su nastupili polaznici redovitog vrtićkog programa, Srčeka i polaznici programa predškole, Ježići i Sovice koji su publiku u prepunoj dvorani zabavili pjesmom, plesom, stihovima te scenskim igrama. Ove smo se pedagoške godine najviše bavili ekologijom pa je i završna svečanost bila u skladu s tom temom. Bio je to poseban dan za polaznike programa predškole. Najstarija Srčeka, Ježići i Sovice od rujna kreću u školu. Odrasli su, postali zreliji, samostalniji i sigurni smo da su spremni za sve izazove koji su pred njima. Ravnateljica Gabrijela Golub vrtićkim je maturantima svečano uručila diplome za uspješan završetak programa odgoja i obrazovanja u Dječjem vrtiću Igra. Vrtićki maturanti počastili su se tortom koja je pripremljena njima u čast, a zatim smo nastavili druženje uz domjenak u ozračju zajedništva, zadovoljstva i veselja.