Dana 3. lipnja djeca skupina “Leptirići” , “Kistići” i “Gusjenice” sudjelovala su u završnoj svečanosti pod nazivom “Renesansa u Leptirgradu” . Djeca su svakodnevno marljivo sa svojim odgojiteljicama uvježbavala igrokaz kroz pjesmice, borbu vitezova, predstavljanje renesansnih likova, sudjelovala su u izradi potrebnih rekvizita, uvježbavala načine njihovog korištenja, osmišljavala kostime te sam izgled pozornice. Predškolarci su izradili svoju pozivnicu za završnu svečanost koju su uz pomoć svojih odgojiteljica oslikali te ispisali potrebne informacije vezane uz održavanje svečanosti. Na priredbi su prisustvovali aavnateljica vrtića, načelnica općine Hlebine, pedagoginja, logopedinja, roditelji skupina “Leptirići” , “Kistići” i “Gusjenice”…
Nakon  programa svoje druženje nastavili smo uz zajedničko fotografiranje, tortu, pripremljene slastice te igru na napuhancima. Kako smo se odlično zabavljali te kako je izgledala naša završna svečanost možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.