Ovih tjedana kod nas je vrlo živahno, veselo i emotivno. Još jedna pedagoška godina bliži se kraju.  Srijeda, 15. lipnja bila je kao stvorena za jednu lijepu završnu svečanost. Od ranog jutra u vrtiću je vladala pozitivna nervoza i uzbuđenje. Školsku dvoranu ukrasili smo veselim bojama, u dvorištu vrtića pripremili sve za proslavu i s nestrpljenjem čekali roditelje, seke, brace, djedove, bake i prijatelje. Za sve njih pripremili smo bogat program pun pjesme i plesa. Na samom početku grupa Engleskog jezika svim prisutnima zaželjela je dobrodošlicu uz pjesmu Welcome. Kroz program vodile su nas četiri tete. Prva na pozornicu požurila je teta Proljeće koja je donijela prvo cvijeće i prvi cvrkut ptica. Pčelice su se rasplesale uz Ram sam sam, a Mišići su otplesali Proljetno kolo. Sa suncem i morem, stigla nam je i teta Ljeto. Svima dobro znani Baby Shark pokazale su nam Pčelice, a u istom ritmu nastavili su i Mišići uz Hula dancing. Miris jeseni stigao je s tetom Jesen i Eko grupom koja nam se predstavila kroz prigodnu recitaciju.  Dok su se Mišići pod Kišobran za dvoje sakrili od jesenskih kiša, Pčelice su uz pjesmu Veliki bratac Ivo pokazali branje jabuka. U finoj bijeloj bundi, posve tiho stigla je i teta Zima. Pčelice su dozvale pahulje uz Padaj, padaj snježiću tako da su Mišići mogli izraditi prvog Snješka. Uz puno pjesme i plesa vrijeme je proletjelo i došao je red da Engleska grupa pozdravi sve prisutne uz pjesmu Bye,bye.

Kao šećer na kraju bili su naši predškolci. Josip i Lucija recitirali su prigodnu pjesmicu, a svi zajedno nagradili smo ih velikim pljeskom. Primili su i slatke poklončiće i svoje prve diplome. Od jeseni kreću u nove, nešto teže izazove. Svi im želimo puno uspjeha, sreće, lijepih trenutaka i što više petica u školi.

Nakon službenog dijele, druženje smo nastavili u dvorištu vrtića uz tortu, voće, grickalice, igru i razgovor.

Kako je sve to izgledalo možete provjeriti u bogatoj fotogaleriji.

Comments are disabled.