U petak 2.6.2023. s početkom u 16:30 sati u prostoru Dječjeg vrtića “Leptirić” održana je Završna svečanost i podjela diploma, tuljaca i zajedničkih fotografija djece predškolskog uzrasta. Djeca su svoju Završnu svečanost uveličala prigodnim pjesmicama, recitacijama, igrokazom, plesom, igrom na napuhancima… Okupljeni roditelji, bake, djedovi, braća, sestre, ravnateljica, načelnica, pedagoginja, logopedinja te njihove odgojiteljice otpratili su predškolce, buduće đake prvake, u novo poglavlje njihovih života. Naposljetku su se počastili raznim slasticama i tortom uz druženje sa svim uzvanicima. Njihove odgojiteljice su im se obratile s par riječi zahvale te uz najljepše želje poželjele puno sreće u novim pustolovinama. Djelić atmosfere pogledajte u našoj foto galeriji.

Comments are disabled.