U utorak 15. lipnja 2021. održana je završna svečanost skupine Srčeka, DV Igra PO Rasinja. Kroz čitavu pedagošku godinu Srčeka su se bavila projektom pod nazivom “U pustolovinu sa Šegrtom Hlapićem” pa je tako završna svečanost svojevrsni završetak ili kruna našega projekta. Kroz interpretaciju stihova, pjesmu, ples i scensku igru uprizorenja dijela romana Šegrt Hlapić, Srčeka su pokazala da jako dobro poznaju sadržaj najpoznatijeg romana za djecu kojeg je napisala Ivane Brlić Mažuranić. Na završnoj svečanosti Srčeka su se oprostila od Nine, Tee, Lucije i Petra koji će na jesen vrtićku zgradu zamijeniti školskom, a ravnateljica Gabrijela Golub darivala ih je prigodnim poklonima. Svečanost smo upotpunili slavljeničkom tortom predškolaca te se družili nakon službenog dijela.

Comments are disabled.