U ponedjeljak 20. lipnja u našem vrtiću održana je završna svečanost vrtićkih skupina Srčeka i Balončići te predškolske skupine Lavići. Najmlađi i najslađi Balončići predstavili su se scenskom igrom na temu farme prikazujući rezultat cjelogodišnjeg zanimanja za farmu i stanovnike farme. Polaznici kraćeg programa engleskog jezika izveli su dvije pjesme koje su pratili pokretom, a polaznici Ekološke skupine pripremili su izložbu radova u hodniku vrtića. Srčeka su u svojem djelu programa predstavila cjelogodišnji projekt pod nazivom Kina- zemlja čuda te su glumom, scenskim pokretom, plesom i zanimljivim činjenicama publici dočarali ovu fascinantnu zemlju. Predškolci Lavići su nam izveli stihove o školi, a sve je začinjeno glazbom i plesom. Na kraju svečanosti oprostili smo se sa najstarijima- vrtićkim maturantima koji uskoro odlaze u školu. Ravnateljica Gabrijela Golub uručila je maturantima diplomu za uspješno polaženje predškolskog programa i fotografiju skupine, a proslavu smo nastavili druženjem uz tortu i prigodni domjenak.

 

 

Comments are disabled.