U utorak su djeca iz skupine „Zvjezdice“ provela jutro s Macom Papučaricom i učila o zdravim higijenskim navikama (pranju ruku, zubiju, lica, održavanju osobne higijene..). Kako bi usvajanje tih sadržaja bilo što zabavnije i lakše, tema je prilagođena djeci kroz predstavu, a ostvarena je u sklopu projekta „Živjeti zdravo“ i aktivnosti „Volonteri u parku“ u suradnji s doktoricom Tigrenom Csik ispred Društva naša djeca Koprivnica. Predstava se djeci jako svidjela, a najviše im se sviđalo druženje s Macom Papučaricom koja je bila jako mekana i nježna. Zvjezdice su obećale Maci da će i ubuduće njihova obuća biti čista, te da će više paziti na higijenu, a za slučaj da malo zaborave „da će Maca doći i počistiti umjesto njih“. Kako je izgledala šetnja parkom i sama predstava pogledajte u galeriji koja slijedi.

Comments are disabled.