Budući da Točkice niti jedan tjedan ne zaborave na svoju tjelesnu aktivnost, ovog su tjedna tjelovježbu izvele s balonima. Bacajući balone visoko u zrak imitirale su padanje kiše, a uživale su i u lovu na balone od sapunice, kao i u plesanju uz pjesmu „Hoki-poki“. Točkice su također promatrajući pokus izveden pomoću pjene za brijanje i prehrambenih boja, saznale kako nastaje kiša. 

Didaktičkim smo igrama uveli različite aktivnosti sa zimskom odjećom i obućom. U odjeću i obuću prikladnu za zimu obukli smo aplikacije dječaka i djevojčice. Preklapali smo jednake rukavice, raspoznavali dio od cjeline, stavljali djelić istog uzorka na odgovarajuću rukavicu i kroz igru dodatno usavršavali vizualnu percepciju, ali i motoriku šake i prstiju.

Kako je izgledao protekli tjedan kod Točkica, pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.