Za kraj ovog tjedna Leptrići su odlučili dozvati malo snijega u ovu hladnu zimu pa su se u likovnim aktivnostima bavili najpoznatijim snježnim likom, snjegovićem. Tehnika izrade bila je kombinirana što kod djece uvelike doprinosi razvoju likovnog stvaralaštva kao i osjećaju za kombiniranje različitih tekstura i materijala. Dječacima je bilo zanimljivije građenje, konstruiranje i planiranje ledenog grada koji je bogat različitim materijalima. U izradi ledenog grada vladala je prava građevinska i suradnička atmosfera, međusobni dogovori, planiranja i pomaganje. Osim što su pokazali maštu i kreativnost u građenju, grad su i prostorno uredili kao pravi arhitekti. Hoće li Leptirići uspjeti dozvati snijeg vidjet ćemo uskoro, a kako je izgledao njihov tjedan možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.