Promatrajući fotografije životinja i njihovih tragova u snijegu, gledajući edukativne videozapise te razgovarajući o preživljavanju u životnim uvjetima zimi, Točkice su se upoznale sa životom životinja tijekom najhladnijeg godišnjeg doba.

Poklapali smo fotografije životinja, uživali u igri memory,  spajalicama i slagalicama prilagođenima tjednoj temi.

Izrađenim štambiljima otiskivali smo tragove životinja, a njihovo smo kretanje oponašali četveronožnim hodanjem po aplikacijama šapica.

U ulozi forenzičara četkicom smo otkrivali tragove životinja u umjetnom snijegu, što je zaista dugo zadržalo našu pažnju.

Naša vesela slavljenica, Anastazija Š. je sa svojim vrtićkim prijateljima, uz mnogo zabave i plesa, balone od sapunice i naravno rođendansku tortu, proslavila svoj 2. rođendan. Slatkim poklončićima počastila je prijatelje koji su svojim crtežima uvelike pridonijeli izradi unikatne rođendanske čestitke.

Naše fotografije pogledajte u galeriji.

Comments are disabled.