Skupina Žabice je prvi put bila u Olimpijskom bazenu gdje su djeca probala plivati uz pomoć plutače i crvića. Kod pojedine djece je još uvijek prisutan strah od duboke vode i nisu željeli ući u vodu niti plivati u velikom bazenu. U rekreacijskom bazenu provodimo plivanje na prsima i leđima vlastitom tehnikom uz pomoć crvića iz dublje vode u pliću. Skupina Medvjedići provodi vježbe ronjenja koje se sastoje od zarona iz stoja, zarona iz plivanja te skok -izron-plivanje-zaron i prolaz kroz obruč. Provodimo i metodičke vježbe za skok u vodu na glavu: skokovi na glavu pojedinačno, skokovi na glavu grupno, skokovi na glavu u spužvasti kolut. Djeca se vesele spuštanju niz tobogan, a najviše od svega ih je razveselio odlazak u jaccuzzi. Kako je to sve izgledalo, možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.