Protekli tjedan je u vrtiću manje djece zbog božićnih praznika pa su spojene skupine. U ponedjeljak nam je pao prvi snijeg i svi su bili jako uzbuđeni. Pročitali smo priču „Kako je pao snijeg“, a nakon toga smo izašli u vrtićko dvorište na igru. Djeca rade grude od snijega i istražuju led. Svi zajedno uživaju u zimskim radostima koje su potrajale vrlo kratko. Djeca prepričavaju što im je poklonio Djed Božićnjak te kako su s obitelji kitili božićnu jelku. Pogledali smo animirani film „Božićno drvce“, a zatim je svatko nacrtao okićenu jelku. Čitali smo još priče „Pismo patuljaka“ i „Neobično pismo“ te svakodnevno pjevali i slušali božićne pjesmice. U četvrtak smo prošetali do centra grada i klizališta te smo gledali kako djeca u školi klizanja uče klizati. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj foto galeriji.

 

Comments are disabled.