U srijedu, 26. svibnja Zmajići su posjetili Hartmann. Djeca su bila izrazito uzbuđena zbog svog prvog posjeta i vožnje autobusom koja je izazvala veliko oduševljenje, a posebno zbog toga što se većina djece nikada još nije vozila autobusom. Zmajići su bili podijeljeni u dvije grupe kako bi svi kvalitetno mogli sudjelovati u obilasku i promatrati proces izrade podložaka za jaja. U Hartmannu nas je dočekao tata Dario sa svojim suradnicima koji su Zmajiće uz stručni prikaz prilagođen dječjoj dobi proveli kroz tvornicu, pokazali im proces recikliranja i sve postupke potrebne za izradu podložaka. Djeca su postavljala mnogobrojna pitanja i upijala nova znanja, a najviše su ih oduševili “strojevi roboti”. Nakon obilaska su se počastili sendvičima i svježim voćem, a svako dijete je dobilo i prigodan poklon. Zmajići su se i poigrali na vanjskom prostoru Hartmanna, a posjet smo zabilježili mnogobrojnim fotografijama. Zahvaljujemo tati Dariu i suradnicima na organizaciji posjeta i veselimo se budućim suradnjama. 

Comments are disabled.