Zajednica športskih udruga grada Koprivnice u suradnji s Bazenima Cerine provela je projekt ‘Plivanjem do jednakosti u gradu Koprivnici’ kojeg sufinancira Ministarstvo turizma i sporta. Osnovni cilj programa za djecu vrtićke dobi kroz malu školu plivanja je privikavanje djece na vodu, savladavanje straha od vode i učenje o sigurnosti na vodi te snalaženje u hitnim situacijama. Djeca su se upoznala sa svim plivačkim tehnikama i učenjem plivanja proizvoljnom tehnikom. Zmajići su u razdoblju od rujna do listopada svaki četvrtak na bazenima savladavali tehnike plivanja. Posljednji sat održane su natjecateljske igre nakon kojih su najboljim Zmajićima podijeljene medalje. Djeca su primila i diplome i majice, a najviše oduševljenja izazvale su palačinke kojima su nas počastili djelatnici bazena kojima ovom prigodom i zahvaljujemo.

Comments are disabled.