Skupina Zvjezdice kroz razgovor i različite videozapise o gradu Vukovaru upoznala se s našom poviješću i nastankom naše države Hrvatske. Djeca pokazuju veliko suosjećanje i empatiju. U slobodnim aktivnostima crtaju hrvatsku zastavu i vodotoranj. S obzirom da je 18. studenog državni praznik, Zvjezdice i Zmajići su 17. studenog obilježili Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje odlaskom do Vučedolske golubice gdje su minutom šutnje odali počast svim poginulim hrvatskim braniteljima i zahvalili im na svemu što su učinili za nas i našu domovinu Hrvatsku jer da nije bilo njih ne bi  bilo ni naše predivne Hrvatske. Svako dijete je položilo ispred spomenika Vučedolske golubice lampaš koji smo upalili. Zahvaljujemo svim našim roditeljima koji su nas podržali da svečano obilježimo taj dan te su po djeci poslali lampaše u vrtić.

Comments are disabled.