U petak, 13. svibnja Zvjezdice je posjetila mama našeg Frana, Antonija Sulimanec Grgec dr.sc. i s nama održala edukativnu radionicu u vezi zdrave prehrane. Radionica se održala u sklopu aktivnosti za popularizaciju znanosti IMImobil 2022. pod naslovom „Daj 5 za šareni tanjur!“, a djeca su naučila zašto je bitno pravilno se hraniti, piti dovoljno vode kroz dan, kako možemo sami odabirati namirnice zastupljene na svom tanjuru u jednom obroku i sl. Gospođa Antonija donijela nam je i zdrave grickalice koje smo kušali i zaključili kako su mnogo ukusnije od onih koje inače jedemo, ali mnogo zdravije. Podijelili smo se u skupine i po bojama izradili svoje smoothie koje smo kasnije degustirali. Osim se putem zahvaljujemo gospođi Antoniji na predivno pripremljenoj i održanoj radionici, a koliko smo naučili i zabavili se možete vidjeti i vi na fotografijama u galeriji.

Comments are disabled.