U mjesecu listopadu jesen sa sobom donosi obilje plodova i šarenila stoga nije čudno što mnogo vremena provodimo u prirodi.  Zvjezdice su odlučile iskoristiti posljednje zrake sunca i tople dane kako bi proslavile blagodati koje nam priroda nudi, stoga smo organizirali kestenijadu naše skupine. Uputili smo se kod našeg Mateja čiji su nas roditelji srdačno ugostili, te smo se osim kestena osladili i ukusnim kolačima koje je za nas pripremila mama Tihana. Djeca su uživala u igri na otvorenom – ljuljanju na ljuljačkama, skakanju na trampolinu, igri nogometa u voćnjaku, a provjerili smo i koje povrće Matej sadi u svom vrtu. Matejevi roditelji, ali i baka i djed proveli su s nama divno popodne a mi smo se puni radosti (ali i punih trbuščića) vratili u naš vrtić. Hvala obitelji Mađerek na divnom druženju i danu kojeg su za nas pripremili.

Comments are disabled.