Uloga majke je jedna od najljepših uloga koju nam život može dati. Majka je ta koja nam je podarila život, koja se brine o nama kada smo bolesni, vodi nas u vrtić, uči s nama, igra se, kuha nam, peče kolače, vodi nas na sladoled, kupuje nam odjeću i igračke i vrlo  je važna u našem životu. Stoga su djeca iz skupine Zvjezdice odlučila pokloniti nešto svojim mama za Majčin dan. 

Nema ljepšeg poklona od onoga kada ti dijete samo nešto izradi i potrudi se pa su tako njihove male ručice bojale papirnate čaše s temperama, a poslije su izrađivale zumbule od papira u boji. Tako su nastali prekrasni pokloni za naše mame. Djeca su slušala priču, stihove i različite pjesmice o mami. Iz razgovora smo saznali što najviše vole raditi sa svojom mamom. Olovkama u boji su crtala svoje mame koje smo izložili u našem hodniku. Ovim putem svim mamama želimo sretan Majčin dan.

Comments are disabled.