Djeca iz skupine Zvjezdice su se uključila u aktivnosti koje su organizirane povodom Europskog tjedna mobilnosti koji se održava od 16. do 22. rujna. Cilj je potaknuti javnu svijest o važnosti očuvanja okoliša. U vrtiću smo pogledali crtani film „ Ozzy Ozon“ i obišli smo četiri točke u koprivničkom centru. Studenti su nas dočekali  ispred Županijske uprave, paviljona, Bicko postaje i Gradske vijećnice te nam postavili svaki po dva pitanja vezana uz crtić i očuvanje okoliša. Djeca su bila jako zainteresirana za crtani film i uspješno su odgovorila na sva postavljena pitanja. Za nagradu su svi dobili na poklon od grada Koprivnice crtančice u koje ćemo crtati, a naša prijateljica Freya je na poklon dobila i majicu Koprivnica jer je prva točno odgovorila na postavljeno pitanje o opasnim plinovima koje se ispuštaju iz starih hladnjaka. Kako je izgledala šetnja Koprivnicom s Ozzy Ozonom možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.