Djeca iz skupine Zvjezdice povodom Svjetskog dana pismenosti prisjetila su se svojih prijateljica Eme i Tene koje su otišle u druge vrtiće te su odlučila im nešto nacrtati i napisati. Djeca su osmislila što bi im mogli napisati, a odgojiteljica je to zapisala na papir. Djeca su prepisala taj tekst na novi papir i sve zajedno smo stavili u kovertu. Osim pisma, svakoj od njih smo stavili i jednu zvjezdicu da ih uvijek podsjeća na našu skupinu koju su i one pohađale. Teni smo poslali i njezinu obiteljsku fotografiju. Na kovertu smo zalijepili poštansku marku. Prošetali smo do poštanskog sandučića u koji smo stavili naša pisma. Nadamo se da će se naše prijateljice ugodno iznenaditi i razveseliti našem pismu te nas posjetiti u vrtiću. U blizini pošte nalazi se i slastičarnica pa smo se svi zajedno počastili s najboljim sladoledom u našem gradu.

Comments are disabled.