5. listopada se obilježava Svjetski dan učitelja pa su naše Zvjezdice ugostile Franovog tatu, Ivana Grgeca,  profesora engleskog jezika  koji  se rado odazvao na poziv odgojiteljica. Cilj našeg druženja je bio obilježiti Svjetski dan učitelja, upoznati djecu sa zanimanjem učitelja te pravilima u školi. Franov tata pročitao nam je stihove o učiteljicama, a nakon toga smo porazgovarali o pjesmi. Djeci se rado uključuju u simboličku igru  „Škole“ jer većina djece sljedeću jesen kreće u prvi razred. Na ploču je napisao dvije riječi, a djeca su trebala pročitati što one znače. Posebno im je bila zanimljiva igra Bingo gdje su oni odabrali sličice koje  su im bile ponuđene te ih nacrtali u prazan prostor, a nakraju su svi osvojili Bingo jer smo igru odigrali do kraja. Odigrali smo i igru „Pokvareni telefon“ koju dosta često igramo u našem vrtiću. Ovim putem zahvaljujemo Franovom tati na posjeti i što je odvojio svoje slobodno vrijeme i odazvao se na druženje. Djeca su mu poklonila poklon koji su sama nacrtala. Kako je to sve izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.