Zvjezdice posjetila policajka

U utorak, 28. rujna skupinu Zvjezdice posjetila je policajka Aleksandra koja je upoznala djecu sa zanimanjem policajca, ali i s pravilima ponašanja u prometu. Djeca su naučila da moraju sjediti od otraga uvijek u auto sjedalici i obavezno se vezati pojasom. Ispričala nam je koje su sve posljedice ukoliko nismo vezani te stvarne događaje koji su se dogodili. Djeca su rado sudjelovala i uključivala se u razgovor te pažljivo slušala što je policajka pričala. Naučili smo u kojim slučajevima zovemo policiju i na koji broj te što moramo reći kada ih nazovemo. Djeca su policajki poklonila dječje likovne radove, a ona je vrtiću poklonila nekoliko reflektirajućih prsluka,  priručnik za odgojitelje i brošure o auto sjedalici i njezinom pravilnom korištenju. Kako je izgledala posjeta policajke možete vidjeti našoj fotogaleriji.