Posjet izložbi organizirali smo u dva dana zbog epidemioloških mjera. Tako je dvadeset djece razgledalo izložbu u četvrtak, a sedmero djece zajedno s prijateljima iz skupine Cvjetići u petak. Djeca su pokazala veliki interes i zanimanje za igračke koje još nikad nisu imali prilike vidjeti. Kroz izložbu nas je vodila gđa Maša koja nam je ispričala sve o Čarlijevom životu i njegovim igračkama koje je izrađivao od drva. Djeci su se s vidjeli vježbači jer se mogu preokrenuti. Na kraju su imali priliku poigrati se s igračkama koje su gledali. U petak je djecu snimao HRT pa će se to prenositi i na televiziji. Djeca su se puna dojmova vratila u vrtić te su pričala svojim prijateljima što su sve vidjeli na izložbi. Pojedina djeca su poželjela i nacrtati igračku koja im se najviše svidjela. Kako je izgledala naša posjeta Galeriji možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.