U četvrtak, 21.listopada Zvjezdice su sudjelovale u na Festivalu znanja i kreativnosti u sklopu Erasmus projekta „Bridge to multicultural lelarning and creating“ čiji je sudionik vrtić Tratinčica koji nas je i pozvao na sudjelovanje. Cilj projekta je muđugeneracijsko i interkulturalno učenje, a djeca su sudjelovanjem imala priliku poigrati se s didaktikom koju su izradili odgojitelji, edukatori i umirovljenici iz Slovenije, Estonije i  Cipra, a isto tako i čuti engleski, estonski, slovenski i grčki jezik. Djeca su bila oduševljena izrađenom didaktikom, a svako je dijete u aktivnostima imalo individualni pristup zahvaljujući brojnim sudionicima. U povratku u vrtić zastali smo u našem parku te se poigrali šarenim lišćem, tražeći najljepši. Kako je bilo pogledajte u galeriji koja slijedi.

Comments are disabled.