Informacijski centar Slavonski Brod, koji djeluje pri Europskom domu Slavonski Brod, organizira natječaj u likovno izražavanju “Zeleni koraci” – za djecu i mlade s područja cijele Europe, kao doprinos Europskom zelenom planu. Ponuđeno je 14 različitih tema, od kojih smo mi izabrali nekoliko njih te smo poslali devet dječjih radova na taj natječaj. Izložba nagrađenih dječjih radova organizira se 7. svibnja 2021. tijekom Europskog tjedna u Gradskoj knjižnici, u Slavonski Brodu. Na natječaj smo poslali radove: Anje s temom „Pruži Zemlji ruku“, Jane „Pčelama pomozi, drveće zasadi, mora očuvaj“, Petre „Moj zeleni vrt je srce zelene Europe“, Iris „Planet Zemlja u mojim rukama“, Marte, „Planet Zemlja u mojim rukama“, Leje, „Zagrli zelenu Europu“, Freye, „Sačuvaj Zemlju, sačuvaj život“, Dominika, „Sačuvaj Zemlje, Sačuvaj život“ i Nike, „Pčelama pomozi, drveće zasadi, mora očuvaj“.

Comments are disabled.