Djeca iz skupine Zvjezdice u četvrtak, 17. lipnja su posjetila kino gdje su pogledala edukativnu, ekološku priču „Ainbo: Dobri  duh Amazone“. Ekološka priča puna je ljubavi, ispričana iz srca autohtonih ljudi koji su živjeli u amazonskoj prašumi i njihovoj borbi za zaštitu svoje zemlje. To je priča o djevojčici koja se rodila i odrasla u najdubljoj džungli Amazone u selu Colonia. Jednog dana otkrije da je njezina zemlja ugrožena i shvati da na svijetu postoje i drugi osimnjezinih. Koristeći pomoć svojih duhovnih vodiča, kreće na put tražeći pomoć od najmoćnije Majke Duha Amazone, Kornjače „Motelo mama“, te pokušava spriječiti devastaciju svog zavičaja. Nakon kina, naša ravnateljica počastila nas je osvježavajućim sladoledom. Svi smo uživali u prekrasnom danu, a kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.