U petak, 22. listopada skupinu Zvjezdice posjetio je g. Željko Vugrinec, Arijin tata. On je informatičar i odlučio je djeci kroz razgovor približiti, objasniti i predstaviti zanimanje informatičara. S obzirom da u  današnje vrijeme već djeca vrtićke dobi provode vrijeme igrajući igrice ili gledajući crtane filmove preko računala, mobitela ili tableta skrenuo je i pozornost na to da nisu svi sadržaji na internetu primjereni djeci i da prije nego što otvore neke sadržaje trebaju ukoliko nisu sigurni provjeriti kod roditelja mogu li otvoriti tu stranicu ili ne. S nestrpljenjem su svi čekali da dođu na red na računalu. Arijin tata im je pokazao vanjske dijelove računala, a djeca su ih imenovala. Poslije su otvorili program Word gdje su crtali i pisali nešto po svojoj želji. Zahvaljujemo g. Željku što nas je posjetio u našem vrtiću te predstavio djeci zanimanje informatičara. Djeca su mu poklonila crteže informatičara, a on je njih počastio s lizalicama. Kako je to sve izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.