Djeca iz skupine Zvjezdice zajedno sa svojim odgojiteljicama bavila su se temom „Od srca srcu“ gdje su cijeli tjedan marljivo izrađivala i pripremala kolačiće, čestitke, lizaljke. Sudjelovala su  u ukrašavanju medenih srca, keksića, pereca, srca s marmeladom, bojanju predložaka za čestitke i crtanju slika –  sve s jednim ciljem da sakupimo što više novčanih sredstava za djecu koja žive na Madagaskaru. U ovu humanitarnu akciju uključili smo i naše drage roditelje koji su se rado odazvali te su zajedno sa svojom djecom izradili predmete i ukrase koje su donijeli u vrtić te im se ovim putem od srca svima zahvaljujemo. U petak smo ispekli fritule koje smo također prodavali na štandu ispred vrtića. Djevojčice su uredile naš štand i svi su bili jako uzbuđeni zbog humanitarne akcije. Zahvaljujemo se svim roditeljima polaznicima našeg vrtića, odgojiteljicama i djeci koji su nas podržali u ovoj humanitarnoj akciji. Za djecu Madagaskara  sakupili smo 2.500,00 kuna i to ćemo im uplatiti na njihov račun. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.