4. svibnja u sklopu Dana vatrogastva i blagdana svetog Florijana djeca iz Dječjeg vrtića „Igra“, skupina „Zvjezdice“, zajedno s odgojiteljicom Jelenom Piljak podsjetila su Javnu vatrogasnu postrojbu grada Koprivnice. Zbog pridržavanja epidemioloških mjera u posjeti je sudjelovalo petnaestero djece, a drugi dio djece posjetio je Javnu vatrogasnu postrojbu grada Koprivnice 5. svibnja te im se pridružilo i petero  djece iz skupine „Cvjetići“. Djeca su se upoznala sa zanimanjem vatrogasca te su naučila telefonski broj vatrogasaca i što moraju učiniti u slučaju požara te su se upoznala s različitim vatrogasnim vozilima.  Najveću pažnju  djece privuklo je tehničko vozilo.  Djelatnicima smo čestitali blagdan svetog Florijana  te im izrecitirali brojalicu „Vatra“ i uručili im mali poklon: likovne radove koje su djeca za njih pripremila i nacrtala u vrtiću. Vatrogasci su također darivali djecu s vatrogasnim bojankama.

Comments are disabled.